opony
-->
 

Noclegi Łódź - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Zobacz największą firmę oponiarską. Opony używane z Łodzi.
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Focus * *

Opis:

Łódź ul.Łąkowa 23/25
tel. (+42) 637-12-00
fax (+42) 646-98-18
E-mail: lodz@hotelfocus.com.pl
Web: http://www.hotelfocus.com.pl

otwarty: poniedziałek - piątek: 0:00-24:00
sobota: 0:00-24:00
niedziela: 0:00-24:00Cennik:
pokój 1-os. cena w tygodniu - 259,00 PLN
pokój 2 os. cena w tygodniu - 279,00 PLN
dostawka dla osoby dorosłej - 50,00 PLN
pokój 1-os, Cena weekendowa - 199,00 PLN
pokój 2-os, Cena weekendowa - 219,00 PLN
pokój 1-os, Cena specjalna targi - 309,00 PLN
Pokój 2-os, Cena specjalna targi - 329,00 PLN
Sala Konferencyjna A, Do 60 osób. Cena za dzień korzystania - 800,00 PLN
Sala Konferencyjna B, Do 40 osób. Cena za dzień korzystania - 600,00 PLN
Sala Konferencyjna C, Do 35 odób. Cena za dzień korzystania - 600,00 PLN
Sala Konferencyjna D, Do 8 osób. Cena za dzień korzystania - 400,00 PLN

Dzieci do lat 18 z rodzicami śpią za darmo. Wszystkie ceny zawierają nocleg, śniadanie, monitorowany parking, bezpłatny dosęp do internetu, saunę i siłownię.


Hotel Focus - Warto Zapamiętać!

Zapraszamy do Hotelu Focus w Łodzi. Na naszych Gości czeka 116 wygodnych pokoi. W cenie pokoju śniadanie, monitorowany parking, dosęp do internetu, sauna i siłownia. Posiadamy również 4 sale konferencyjne doskonałe do prowadzenia szkoleń, prezentacji i spotkań biznesowych.

Najważniejsze informacje

Hotel jest dogodnie usytuowany w pobliżu skrzyżowania dwóch głównych arterii komunikacyjnych miasta, co umożliwia szybkie dotarcie do jego centrum, lecz jednocześnie, nieco od nich odsunięty, zapewnia ciszę i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Po przebyciu niespełna 900 metrów można dotrzeć do głównej, słynnej, łódzkiej ulicy - Piotrkowskiej.

Dzięki dobrej atmosferze i szerokiemu wachlarzowi ponadstandardowych usług mamy nadzieję zapewnić Państwu relaks i odpoczynek w Hotelu Focus w Łodzi.

Do dyspozycji Gości oddajemy 116 pokoi: 53 jedno- i 63 dwuosobowe w tym dwa pokoje dla osób niepełnosprawnych. Pokoje są bardzo jasne i przestronne. We wszystkich znajdą Państwo wygodne łóżka, łazienki z prysznicem, telewizor i telefon, a także podłączenie internetowe zapewniające łatwy, szybki i przede wszystkim bezpłatny dostęp do Sieci.

W Hotelu Focus zapewniamy także usługi gastronomiczne. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, przygotowywane codziennie rano ze świeżych produktów i serwowane w naszej restauracji. Podawane jest ono w formie szwedzkiego stołu. Dodatkowo, na życzenie, nasi Goście mogą korzystać z restauracji hotelowej, w której serwowane są dania kuchni polskiej, włoskiej, jak również potrawy wegetariańskie. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy Lobby Bar, który czynny jest 24h/ dobę. Jest to miłe miejsce spotkań, gdzie zapewnimy Państwu odpowiednią atmosferę zarówno na popołudniową kawę, ciasto lub lampkę wina wieczorem.

Na terenie Hotelu dysponujemy czterema salami konferencyjnymi o różnej wielkości mieszczącymi od 5 do nawet 60 Gości. Możliwość ich dowolnej aranżacji sprawia, że są bardzo dobrym miejscem do prowadzenia szkoleń, konferencji lub spotkań biznesowych. Sale są klimatyzowane i wyposażone we wszelkie niezbędne akcesoria: rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, sprzęt nagłaśniający i mikrofon. W pomieszczeniach konferencyjnych oddajemy bezpłatnie do użytku naszych Gości komputer oraz kolorową drukarkę laserową wraz ze skanerem i kopiarką. Na życzenie, podczas trwania konferencji, organizujemy przerwy kawowe, lunche i obiady.

Dodatkowe usługi – bezpłatne: • Dozorowany parking • Łącza internetowe • Sauna • Siłownia

Serdecznie zapraszamy do Hotelu FOCUS w Łodzi

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: server
E-Mail: panel@op.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 13
Dodane: 2007.12.12
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj